معرفی شرکت:

معرفی شرکت:

با توجه به رشد و توسعه روز افزون صنایع مختلف در جهان امروز و حضور فعال در بازارهای جهانی ،این مطلب را برای صنعت ما یادآور میشود که لازمه پیشرفت صنایع در کشور عزیزمان بخاطر کسب سهم بیشتری از بازارهای جهانی که باعث پویایی و رونق اقتصادی برای ملت و ایجاد بازارکار برای نیروی جوان و جویای کار میشود، توجه به صنایع پایه است.
ولی فراموش نشود ، راه اندازی و فعالیت صنایع یک کشور بستگی به مصرف انرژی  و ذخایر طبیعی آن دارد. محدود بودن انرژی  بعضاً برای صنایع پایه ، یکی از مباحث مهم و محوری است که مشکلات زیادی را هم برای صنایع و هم برای مردم یک کشور بوجود می آورد.
نکته مهم اینجاست که چگونه از انرژی موجود، استفاده بهینه و درست انجام دهیم تا علاوه بر مصرف ، بتوانیم انرژی و منابع محدود آنرا برای نسلهای بعد ذخیره نماییم.کارشناسان و محققان انرژی بعد از سالها تحقیق و مطالعه همگی به این نتیجه رسیده اند که اولین گام و مهمترین اقدام آنست که از حدر رفتن انرژی میبایست جلوگیری کرد و این امر محقق نمیشود مگر با عایق کردن و ایزوله کردن قسمتهایی که انرژی از آنجا خارج و به حدر میرود.مانند انرژی گرمایی در ساختمانهای مسکونی که بر اثر سوختن گازهای طبیعی به دست می آید ، خطوط انتقال سیالات در پالایشگاهها و پتروشیمی ها و یا قیرسازی ها ، مخازن و دیگهای صنعتی و ….
در اینجا با ذکرتنها یک مثال میتوان اهمیت استفاده درست و بهینه از عایق را تنها از لحاظ اقتصادی روشن کرد ، درکشور ایالات متحده بخاطر عایقکاری ، سالیانه ۲۰۰ میلیون بشکه نفت در مصرف انرژی صرفه جویی میشود.( نقل از دانشنامه عایق ایران)
شرکت فراز عایق زرین در راستای تأمین نیاز صنایع  و پیمانکاران ساختمانی و برداشتن گامی مؤثر برای خودکفایی ، با به کارگیری افراد متخصص و کارشناسان صنعت عایق و پیاده سازی تکنولوژی داخلی اقدام به تولید انواع عایق حرارتی و صوتی از الیاف معدنی از سنگ آهن فراوری شده و سنگ بازالت نموده است.
این شرکت تولید محصولات با کیفیت و مطابق استانداردهای بین المللی و بخصوص تحویل سفارش در زمان توافق شده و در نهایت تأمین رضایت مشتریان محترم را سرلوحه کارخود قرارداده تا سرآغاز یک همکاری قابل اعتماد،مستمر و پایدار را پایه ریزی نماید.
به امید جلب رضایت مشتریان عزیز و مدیران صنایع و البته حمایت از تولید ملی توسط صنعتگران سخت کوش کشور عزیز و سرافرازمان ایران.